Dienst 2019

Naam

Datum

Bijzonderheden

Bijzonderheden

6-jan

 

Roland Wildeboer - Bastin Pot

13-jan

 

Willy de Jonge - Bennie Bloemberg

20-jan

 

Tinus Zanting - Harry Dekker

27-jan

 

Benjo Hoogstra - Alex Rijkeboer

3-feb

snert gooien

Jan Duinkerken - Jan van de Beld

10-feb

 

Harjan Wildeboer - Jet van Meurs

17-feb

Ander parcours

Silvan Wildeboer - Jan Hardlooper

24-feb

 

Bertus Duinkerken - Evert Schoemaker

3-mrt

 

Egbert Baas - Adri van 't Zand

10-mrt

 

Annie Rijkeboer - Jan Mulder Staphorst

17-mrt

 

Ellen de Vries - Anton Haar

24-mrt

 

John Huls- Johan van de Beld

31-mrt

 

Henk Duinkerken- Berend de Groot

7-apr

Ander parcours:n.t.b

Frits van Nuil - Jan Spijkerman

14-apr

 

Maarten Bijl - Gea Wildeboer

21-apr

 

Jaap Jonkers-Lisa Jonkers

28-apr

 

Henk Smilde - Marco de Wit

5-mei

 

Frits Okken-Marten Vermanen

12-mei

 

Roland Wildeboer - Bastin Pot

19-mei

Dauwtrappen

Willy de Jonge - Bennie Bloemberg

26-mei

 

Tinus Zanting - Harry Dekker

2-jun

 

Benjo Hoogstra - Alex Rijkeboer

9-jun

Ander Parcours

Jan Duinkerken - Jan van de Beld

16-jun

 

Harjan Wildeboer - Jet van Meurs

23-jun

N.K Senioren

Silvan Wildeboer - Jan Hardlooper

30-jun

 

Bertus Duinkerken - Evert Schoemaker

7-jul

 

Egbert Baas - Adri van 't Zand

14-jul

 

Annie Rijkeboer - Jan Mulder Staphorst

21-jul

Ander Parcours : n.t.b

Ellen de Vries - Anton Haar

28-jul

 

John Huls- Johan van de Beld

4-aug

 

Henk Duinkerken- Berend de Groot

11-aug

 

Frits van Nuil - Jan Spijkerman

18-aug

 

Maarten Bijl - Gea Wildeboer

25-aug

 

Jaap Jonkers-Lisa Jonkers

1-sep

Veeningen

Henk Smilde - Marco de Wit

8-sep

 

Frits Okken-Marten Vermanen

15-sep

Ander parcours

Roland Wildeboer - Bastin Pot

22-sep

 

Willy de Jonge - Bennie Bloemberg

29-sep

 

Tinus Zanting - Harry Dekker

6-okt

 

Benjo Hoogstra - Alex Rijkeboer

13-okt

 

Jan Duinkerken - Jan van de Beld

20-okt

Ander parcours:n.t.b

Harjan Wildeboer - Jet van Meurs

27-okt

 

Silvan Wildeboer - Jan Hardlooper

3-nov

 

Bertus Duinkerken - Evert Schoemaker

10-nov

 

Egbert Baas - Adri van 't Zand

17-nov

 

Annie Rijkeboer - Jan Mulder Staphorst

24-nov

 

Ellen de Vries - Anton Haar

1-dec

 

John Huls- Johan van de Beld

8-dec

 

Henk Duinkerken- Berend de Groot

15-dec

Ander parcours

Frits van Nuil - Jan Spijkerman

22-dec

 

Maarten Bijl - Gea Wildeboer

29-dec

 

Jaap Jonkers-Lisa Jonkers

2-nov

feestavond: 2 november

Wanneer men niet kan dienstdraaien dient

tel kantine: 06-13792415

 

men tijdig voor een vervanger te zorgen!!!!!!!!